מכשירים ושירותים נוספים

מתוך שאיפה להעמקת הידע והרחבת מגוון השירותים שברצוננו להעניק לקהל לקוחותנו, הבדיקות בקרוב רחוק מבוצעות ע"י אופטומטריסטים מוסמכים תוך שימוש  במספר מכשירים מתקדמים. בעזרת המכשירים ביכולתנו לערוך בדיקות עיניים מקיפות ומעמיקות ובכך אף לשמור על בריאות העיניים. במסגרת זו אנו מציעים וממליצים על עריכת בדיקה ראיה מקיפה הכוללת שימוש במכשירים הבאים :

מכשיר AIR TONOMETER

מכשיר המודד את הלחץ התוך עיניי ללא מגע עם הקרנית וללא צורך בהרדמה מקומית .זהו מכשיר לסקירה המאפשר לזהות פציינטים הנמצאים בסיכון לגלאוקומה (מחלה הפוגעת בעצב הראיה ולרוב קשורה בעליה בלחץ התוך עיני אשר פוגעת בהדרגה בשדה הראיה עד לעיוורון ) ולהפנותם לרופא עיניים

טופוגרפיה של הקרנית

בעזרת מיפוי הקרנית ניתן לבדוק את צורת הקרנית ,להתאים עדשות מגע המתאימות לקרנית ,לבחון בעיות קרנית כמו קרטוקונוס.הבדיקה מספקת תמונה תלת מימדית של הקרנית.

מכשיר SLIT LAMP

מנורת סדק בעזרתה ניתן להעריך את בריאות החלק הקדמי של העין (קרנית,קשתית,עדשה) ואף את הרשתית. השימוש העיקרי בבדיקה הוא להעריך מצב של קטרקט וכן בהתאמת עדשות מגע ויובש.

מכשיר לצילום רשתית EIDON

מכשיר מתקדם ביותר לצילום הרשתית. בעזרתו ניתן לצפות ברישתית ולהעריך מחלות עינים כמו גלאוקומה ,ניוון מקולרי גילאי (AMD) ,חור במקולה מחלות סיסטמיות כמו סכרת ,לחץ דם גבוה ועוד. הבדיקה נעשית ללא חומרי הרדמה או הרחבת אישון ועוזרת לצפות בסממנים אותם לא ניתן לראות בבדיקת עינים רגילה ולהפנות לרופא במידת הצורך.במהלך הבדיקה מצולמת הרשתית והנתונים והמידע מתועדים ונשמרים לצורך מעקב והשוואה.

נציין כי כל הבדיקות נעשית ללא צורך בטיפות מרדימות קרנית או טיפות להרחבת אישונים.

אנא צרו עמנו קשר לתיאום טלפוני מסודר בטלפון 03-5471717 או דרך האתר

בברכת בריאות טובה, צוות קרוב רחוק